Elektromobiliai, gamyba ir prekyba Lietuvoje
Efektyvus transportas žinantiems
Išsiskirk iš minios, BŪK pavyzdžiu kitiems!
Efektyvi technologija praktiškai. Šiandien.
 
 

Elektromobilių įkrovimo stotelės: prekyba, įrengimas

( Sertifikuotos elektromobilių įkrovimo stotelės: prekyba ir įrengimas )

Patogus elektromobilių eksploatavimas sunkiai įmanomas be specialios įkrovimo įrangos. UAB „Elektromobiliai“ rengia tokių įkrovimo sistemų plėtros projektus ir gali pasiūlyti specializuotą įkrovimo stotelių, jų kontrolės/apskaitos ir susijusią įrangą.


Įkrovimo stotelės, įrengimas, priežiūra
UAB „Elektromobiliai“
Nuo moderniausių greitojo įkrovimo (Mode4 režimo, pastovios srovės angl. „DC charging“) stočių iki, šiai dienai populiariausių, - vidutinio greitumo (mode3 režimo) įkrovimo sistemų, skirtų prekybos tinklų, verslo centrų aikštelėms, automobilių stovėjimo aikštelėms prie universitetų, mokyklų, oro uostų... Kompaktiškos, modernaus dizaino, smūgiams atsparios įkrovimo stotelės puikiai tinka ir restoranų, viešbučių, kitų įstaigų klientams aptarnauti.

Siūloma įranga turi europinius standartus atitinkančius IEC 62196 Type2 lizdus ir papildomai - standartinį Schuko(CEE 7/4) lizdą, suderinamus su visais elektromobiliais. Įkrovimo procesas pilnai automatizuotas, paprasta, lengvai suprantama vartotojo sąsaja. Todėl galėsite būti tikri, kad kiekvienas turės galimybę įkrauti savo elekrinę transporto priemonę tinkamai (saugiai) ir tik jam prieinamu režimu.

Specialūs įrengimų korpusai sukurti viešajam naudojimui, todėl užtikrina aukščiausią atsparumo klasę, apsaugą nuo vandalizmo. Papildomai numatytos visos privalomos ir papildomos saugos priemonės, kaip antai kabelio jungties užraktas įkrovimo metu, srovės nuotėkio rėlė, apsaugos nuo trumpo jungimo ir viršsrovių, kiti sprendimai. Įrangos CE sertifikatai patvirtina tokiai įrangai keliamų saugos ir kokybės reikalavimų atitikimą.

Pas mus visada rasite ir tokių standartinių prietaisų, kaip įkrovimo kabelių su ICCB moduliais, kabelių didesniems pajėgumams (įkrovimui mieste) bei asmenininėms reikmėms pritaikytų, - „Home“ tipo įkrovimo stotelių, leisiančių jūsų elektrinį automobilį įkrauti tiesiog savo kieme ar garaže, visiškai nesirūpinant dėl priežiūros (pilnai automatizuotas ir saugus įkrovimas).

Žinoma, galime pasiūlyti ir sudėtingesnių kombinuotų įkrovimo - apskaitos sprendimų (pavyzdžiui, apmokėjimo už įkrovimą specializuotoje įkrovimo aikštelėje, degalinėje), vartotojo indentifikavimo sistemų ar kitos, verslo reikmėms pritaikytos, įrangos.