Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Automobilio perdarymas į elektromobilį (elektromobilio gamyba)

Tradicinio automobilio perdarymas į elektromobilį („elektra varoma“ automobilį) - patikimas ir pasiteisinęs sprendimas. Elektromobilio konstrukcija ženkliai paprastesnė už vidaus degimo variklio sistemas, todėl nereikalingi dideli Jūsų mėgiamo automobilio koregavimai, o pati sistema tampa gerokai patikimesnė. Apsiribojama tik vidaus degimo variklio ir jo sistemų išmontavimu bei elektromobilio elektrinės sistemos sumontavimu, vietoje jos. Todėl tapti nepriklausomu nuo vis brangstančių naftos produktų (sutaupyti prieš tai investuojant) galima tiesiog tokiu būdu pakoreguojant Jūsų turimo automobilio traukos sistemą.

Kreipkitės ir mūsų specialistai perdarys Jūsų automobilį į elektrinį. Pamirškite kylančias degalų kainas, tepalų, filtrų, dirželio, žvakių keitimą ar panašius rūpesčius. UABElektromobiliai sprendimai padės gerokai užsimiršti dėl tokių klausimų.

 

   Elektrinio variklio naudingumo koeficientas didesnis 3-5 kartus, lyginant su vidaus degimo varikliu. Elektromobilyje prarandama ne daugiau kaip 15% energijos, kai tuo metu įprastame automobilyje išvaistoma daugiau kaip 70% įpilamo kuro.

  Namuose kiekvienas turime asmeninę „elektromobilio kolonėlę“ (elektromobilį įkrauti ir taip paruošti važiavimui galima ir iš įprasto elektros tinklo - „rozetės“).

  Tokio įkrovimo metu, elekromobiliui prireiktų ne daugiau kaip 30 kWh elektros energijos. Vidutiniam elektromobiliui nuvažiuoti 100 km prireiks 15-17 kWh tokios energijos, o tai yra vos 7-9 Lt ir mažiau.

  Tokio „kuro“ galėtumėte „užsipilti“ avansu, kadangi su išlaidomis susidurtumėte tik įprastai apmokant sąskaitą už sunaudotą elektros energiją. Per mėnėsį šiuo elektromobiliu nuvažiavus net 2.000 (tūkstančius) kilometrų, papildomai už elektros energija jums reikėtų primokėti ne daugiau kaip 200 Lt.

  Daugėja viešųjų įkrovimo vietų (angl. „charging stations“), suteikiančių galimybę įkrauti Jūsų elektromobilį tiesiog mieste (pavyzdžiui, darbo metu).
Tokias įkrovimo vietas galite lengvai susirasti adresu: elektroDegalines.lt.

  Nemokamas elektromobilio parkavimas mieste ir galimybė važiuoti A juosta.

  Energiją tiekiantys elektromobilio akumuliatoriai (LiFePO4) tarnaus 10 ir daugiau metų arba kitaip - 400 tūkst. km, net įkraunant ir iškraunant juos kasdien. Negana to, elektromobilis su tokiais akumuliatoriais ir toliau galės būti sėkmingai eksplotuojamas, nes nuvažiavęs 400.000 km praras tik iki 30% prieš tai turėtos talpos. Todėl Jums nereikia baimintis dėl laiko, kuomet elektromobilis nustos važiuoti, nes taip nebus.