Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

UAB „Elektromobiliai“ interesai ir veikla

Esame nepriklausoma organizacija, tikinti neišvengiama elektrinio transporto ateitimi ir siekianti informuoti visuomenę dėl elektromobilio, kaip efektyvios transporto priemonės galimybių ir eksploatavimo Lietuvoje.
Sprendžiame elektromobilių įsigijimo (pagalbos užsakant) klausimus, patariame elektromobilio registracijos, elektromobilių priežiūros (teisingo eksploatavimo, remonto) klausimais. Vykdome elektromobilių infrastruktūros projektus ir galime pasiūlyti nuo reikalingos įkrovimo įrangos, konkrečiam elektromobiliui, iki pažangiausių įkrovimo sistemų - įrengimo, aktualių sprendimų.

Vienas pagrindinių veiklos tikslų - skatinti daugiau domėtis elektrinio transporto technologija, jos privalumais ir paneigti klaidinančius stereotipus.Pagrindinė UAB „Elektromobiliai“ veikla:Mes kalbame apie elektromobilius, senokai dirbame ties jais ir turėtume kuom pasigirti, ką papasakoti. Išmanome tai ką darome ir keliame ambicingus tikslus - vykdome tokio pobūdžio inovacinius projektus. Kviečiame dalyvauti ir Jus!

 

„Elektromobiliai“, UAB
Įmonės kodas: 302667682

El. pašto adresas: