Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Elektromobilių NUOMA - paprastas būdas išbandyti elektromobilį!

UABElektromobiliai“ siūlis elektromobilių nuomos paslaugą, kaip galimybę išbandyti šią pažangią transporto priemonę jos neįsigijus. Išsinuomokite elektromobilį ir taip jį išbandykite!

Keliamas tikslas suteikti galimybę įsitikinti elektromobilio, kaip transporto priemonės, pranašumu ir ekonomine nauda. Taipogi išsklaidyti abejones ir paneigti sklandančius gandus, viešus skeptikų pasisakymus. Tuo pačiu suteiktume galimybę automobilį išmeginti ir savo klientams, prieš jiems įsigyjant savo asmeninį elektromobilį.

Esant susidomėjimui, prašome apie tai pranešti (registruotis) elektroniniu paštu nuoma [eta] elektromobiliai.com ir būsite pirmieji, kuriems pasiūlysime šią galimybę, vos bus baigti tokios paslaugos paruošiamieji darbai. Prašome nurodyti ir labiausiai Jus dominantį elektromobilio modelį.

Prioritetas detaliau prisistačiusioms ir susidomėjimą išreiškusioms(ems) įmonėms, jų atstovams ar fiziniams asmenims.Dėmėsio! UAB „Elektromobiliai“ neįsipareigoja atsakyti į tokio pobūdžio užklausas ir neketina to daryti. Jūsų pageidavimus išbandyti elektrinę transporto priemonę registruosime, numeruosime ir patalpinsime tam skirtoje duomenų bazėje. Atsiradus galimybei su Jumis bus susiekta ir susitarta dėl numatytų galimybių.
Registracijos metu pateikta informacija nebus viešinama, konfidencialumą garantuojame.