Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Taksi elektromobiliai / elektriniai taxi automobiliai


Dėmėsio! Ieškome partnerių - investuotojų (kviečiame bendradarbiauti).

Elektra „varomas“ taksi automobilis, tai vienas iš pirmųjų UAB „Elektromobiliai“ vykdomų projektų, keliant tikslą pasiūlyti taksi elektromobilio paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kaip realų elektrinio transporto patikimumo ir efektyvumo pavyzdį, tuo pačiu pasiūlant ir konkurencingą peržvežimo paslaugą.

Remiantis atliktų darbų ir bandymų rezultatais galime užtikrintai teigti, kad elektriniai taksi ne tik nenusileidžia įprastiems taksi automobiliams bei turi pranašumų prieš juos, bet tokia mašina dar ir greitai atsiperka. Taip pat galima būtų prisiminti ir tai, kad griežtėjant transporto priemonėms keliamiems aplinkosaugos reikalavimams, tokių automobilių paklausa vienaip ar kitaip tik augs, o didmiesčiuose dirbančios kompanijos bus priverstos radikaliai keisti savo transporto parką. Elektromobilis - tiesiog sukurtas miestui: neturi vidaus degimo sistemos trūkumų ir sėkmingai išnaudoja turimus privalumus, todėl elektromobilių eksploatavimo klausimas tik laiko klausimas.

Kalbant apie investicijas, atsiperkamumas ypač svarbu, todėl apie tai pagalvojome ir esame pasiruošę pagrįsti skaičiais.

Keliant numatytus, mūsų vykdomos veiklos, tikslus visų pirma orientuojamasi į elektrinio transporto plėtrą, jo skatinimo priemones, tokio taksi projekto pelno klausimus svarstant antru prioritetu, kaip papildomą galimybę dalinai finansuoti kitas išlaidas. Suvokdami gaunamos grąžos butinybę tokios veiklos sąnaudų padengimui bei tolesnei įmonės plėtrai (kitų inovacinių projektų vykdymui), nedvejodami KVIEČIAME PRISIJUNGTI visus potencialius partnerius - investuotojus, galimai besidominčius tokia veikla ir jos perspektyvomis, siekiant iš to turėti abipusės komercinės naudos.

Mes galime pasiūlyti išmegintą, veikiantį produktą ir visus susyjusius sprendimus, įskaitant nemokamas serviso paslaugas - techninį elektromobilių aptarnavimą, užtikrinantį operatyvų taksi paslaugų elektromobiliais teikimą.

Jums nereikės rūpintis tinkamų elektrinių automobilių ar jų sudėtinių dalių parinkimo klausimais ir taip rizikuoti patirti didelius nuostolius - mes jau turime visus atsakymus, žinome "kas veikia ir kas ne".

Bendradarbiaudami užsitikrinate savikainą ir kitas lengvatas, kalbant apie reikalingas pradines investicijas ir jų dydžius. Tokiu budu taupote iš karto, - jau investuojant patiriate mažesnius kaštus, lyginant su realiomis rinkos kainomis.

Jums nebereikės rūpintis elektrinio automobilio techninės priežiūros klausimais - tai mūsų kompetencijoje ir mes tuom pasirūpinsime! Operatyvų elektromobilio techninį aptarnavimą galime užtikrinti.

Mes įrengsime 2-4 greito įkrovimo stoteles/punktus sutartose vietose, leidžiančius tokį taksi elektromobilį dalinai įkrauti, tokiu budu skubiai paruošiant darbui (vos per 30min.) arba visiškai įkrauti tokį automobilį per 1-2h, leidžiant jam ir vėl nuvažiuoti iki 200km.
Esant poreikiui ir atskiriems sutarimams, yra papildomų galimybių greitam "elektrinuko" aptarnavimui ir atitinkamai nepetraukiamo taksi elektromobilio darbo užtikrinimui.

Greitas projekto paruošimas darbui - nes kiekviena praleista diena tai nuostolis, o turimi sprendimai leidžia pradėti dirbti jau "ryt".

Užtikrintas, iš anksto apibrėžtas (apskaičiuotas), pelnas ir greitas investicijų atsipirkimas.

Galimybė formuoti ekologiškos ir socialiai atsakingos įmonės/investuotojo įvaizdį.

Garantuotas žiniasklaidos dėmėsys, kaip atsakingo ir ekologišką veiklą propoguojančio verslo/investuotojo pavyzdys, dalyvaujant atsinaujinančios energetikos projektuose, tuo pačiu viešai parodant ES reikalavimų atitikimą.

Būsite pirmieji, o likusieji neabėjotinai seks Jums iš paskos!

Išskirtinė galimybė į pirmumą dalyvaujant (pageidaujant) ir kituose, mūsų vykdomuose, elektrifikacijos - efektyvaus transporto projektuose ir/arba būti jų dalimi.


Pagal atskirus susitarimus ir sąlygas įmanomas bendradarbiavimas ir su įprastas taksi paslaugas teikiančiomis įmonėmis (yra papildomų sąlygų), į pastarųjų turimą sąstatą įtraukiant keletą elektromobilių ir juos taip pat naudojant įprastų taksi paslaugų teikimui. Toks bendradarbiavimas, potencialiems partneriams, išskirtinių lengvatų deka, leistų iki minimumo sumažinti skirtumą tarp elektromobilio įsigyjimo (nuosavybės) kaštų ir įprasto - vidaus degimo variklį turinčio, automobilio įsigyjimo kaštų.


Kokią naudą įžvelgiame projekto partneriams ir kodėl tai domina mus?

Projekto naudą galima būtų įžvelgti keliais aspektais. Visų pirma - sukurdami pridėtinę vertę (finansinę naudą) savo partneriams, ne tik sklandžiau ir didesne apimtimi plėsime taksi elektromobilių parką, bet tuo pačiu galimai užsitikriname ir tolesnį bendradarbiavimą pristatant ir kitus vykdomus projektus - technologijas, ko pasekoje partneriams galėsime pasiūlyti dar didesnę grąžą.
Papildomai, gaudami dalį pelno iš bendros veiklos, susikuriame papildomas veiklos finansavimo galimybęs technologijos tobulinimui, galimai prisidedant ir prie įmonės veiklos rezultatų.

Antra (ypač svarbu) - plačiajai visuomenei sudaromos sąlygos išbandyti elektromobilius, o verslo įmonėms įsitikinti tokių transporto priemonių efektyvumu ir visišku tinkamumu intensyviam naudojimui. Tokiu budu paneigiami egzistuojantys stereotipai apie elektromobilius ir suteikiamas postūmis rimčiau pasidomėti elektromobiliais, įvertinant jų privalumus.
Papildomai atsiranda galimybė tiksliau vertinti ir Lietuvos vartotojų poreikius - įpročius elektromobilių eksplotavimo klausimais, efektyviau diegiant reikalingas naujoves.

Prisidėkite prie mūsų ir drauge siekime greito ir efektyvaus rezultato!