Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Elektromobilių įkrovimo stotelės: prekyba, įrengimas

(Visų tipų elektromobilių įkrovimo stotelės: prekyba ir įrengimas )

Patogus elektromobilių eksploatavimas sunkiai įmanomas be specialios įkrovimo įrangos. UAB „Elektromobiliai“ rengia tokių įkrovimo sistemų plėtros projektus ir gali pasiūlyti specializuotą įkrovimo stotelių, jų kontrolės/apskaitos ir susijusią įrangą.


Įkrovimo stotelės, įrengimas, priežiūra
Nuo populiariausių Mode 3 įkrovimo stotelių, labiausiai tinkamų prekybos, verslo centrų klientams, automobilių stovėjimo aikštelėms prie universitetų, mokyklų, oro uostų bei privačiam naudojimui iki moderniausių greitojo įkrovimo (Mode 4 arba nuolatinės srovės angl. „DC charging“) stočių. Kompaktiškos, modernaus dizaino, smūgiams atsparios įkrovimo stotelės vis dažniau sutinkamos ir restoranų, viešbučių teritorijose, siekiant pasiūlyti elektromobilių įkrovimo paslaugą tokių įstaigų klientams.

Siūloma įranga suderinama su visų rinkoje esančių elektromobilių modeliais. Įkrovimo procesas pilnai automatizuotas ir saugus. Todėl galėsite būti tikri, kad kiekvienas Jūsų klientas turės galimybę įkrauti savo elekrinę transporto priemonę.

Specialūs įrengimų korpusai sukurti viešajam naudojimui, todėl užtikrina aukščiausią atsparumo klasę, apsaugą nuo vandalizmo. Papildomai numatytos visos privalomos ir papildomos saugos priemonės, kaip antai kabelio jungties užraktas įkrovimo metu, srovės nuotėkio rėlė, apsaugos nuo trumpo jungimo ir viršsrovių, kiti sprendimai. Įrangos CE sertifikatai patvirtina tokiai įrangai keliamų saugos ir kokybės reikalavimų atitikimą.

Pas mus visada rasite ir tokių standartinių prietaisų, kaip įkrovimo kabelių su ICCB moduliais, kabelių didesniems pajėgumams (įkrovimui mieste) bei asmenininėms reikmėms pritaikytų, - „Home“ tipo įkrovimo stotelių, leisiančių jūsų elektrinį automobilį įkrauti tiesiog savo kieme ar garaže, visiškai nesirūpinant dėl priežiūros (pilnai automatizuotas ir saugus įkrovimas).

Žinoma, galime pasiūlyti ir sudėtingesnių kombinuotų įkrovimo - apskaitos sprendimų (pavyzdžiui, apmokėjimo už įkrovimą specializuotoje įkrovimo aikštelėje, degalinėje), vartotojo indentifikavimo sistemų ar kitos, verslo reikmėms pritaikytos, įrangos.