Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Elektromobilių gedimų diagnostika ir remontas - garantinis/pogarantinis aptarnavimas

Specializuojamės įprastų automobilių perdaryme į elektromobilius, todėl neatsiejama šios veiklos dalis ir paslauga mūsų Klientams - elektromobilių gedimų diagnostika ir remontas. Galime pasigirti savo darbą išmanančiais specialistais ir moderniomis elektrinių automobilių diagnostikos sistemomis.

Atliekame elektromobilių diagnostikos bei kitus, einamojo remonto - priežiūros darbus, tokius kaip: akumuliatorių patikra bei keitimas, valdymo blokų, ekranų remontas-keitimas, elektrinio variklio patikros ir visus kitus, elektrinės dalies ir sistemų, priežiūros darbus.

Be abejonės atliekame (pirmu prioritetu) ir mūsų elektromobilių garantinio - pogarantinio aptarnavimo darbus (elektromobilio diagnostika ir remontas).

Klientui pageidaujant yra galimybė atvykti į jo nurodytą vietą, nustatyti gedimą, o jam ęsant nesudėtingam (tais atvėjais, kai gedimui pašalinti nėra reikalinga sudėtingesnė įranga), pašalinti vietoje, taip taupant Jūsų brangų laiką.


Jei turite pastabų dėl remonto ar aptarnavimo kokybės, prašome parašyti mums 0mm444. Visos pastabos bus išnagrinėtos, ir į kiekvieną užklausimą bus atsakyta. Mums labai svarbi kekvieno Jūsų nuomonė.