Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Elektromobilių įkrovimo stotelių OPERATORIUS - „autoPilDYK“

Elektromobilių įkrovimo aikštelių įrengimas,
priežiūra ir administravimas (7 metų patirtis)Specializuojames išskirtinai elektromobilių ir jų įkrovimo infrastruktūros srityje. Įrengiame įkrovimo stoteles pagal užsakymus, administruojame įkrovimo stotelių tinklą Lietuvoje. Kasdien praktiškai susiduriame su visais iššukiais ir turime reikalingų sprendimų paketą.

Diegiame tokią įrangą, kurią visų pirma išbandome patys, kasdien dirbdami su elektromobiliais. Taip pat patys surenkame, taisome arba atnaujiname įkrovimo stoteles, kas leidžia pasiekti geriausio rezultato.

Besiformuojanti rinka ir vis dažniau išleidžiami elektromobilių modeliai savo ružtu kelia naujų iššukių įkrovimo įrangai ir pastarosios suderinamumui su visais elektromobiliais. Įkrovimų protokolų atnaujinimas, įrangos modifikavimas ir pritaikymas naujausioms tendencijoms - mūsų darbo kasdienybė.
Bendradarbiaudami su mumis visuomet būsite technologijų priešakyje!

Turime stotelių tinklo - valdymo sistemą ir kitas kokybiškai paslaugai teikti reikalingas priemones ir sėkmingai veikiantį modelį, kurį šalies elektromobilių vairuotojai žino autoPilDYK" vardu.

autoPilDYK" įkrovimo stotelių tinklas keletą pastarųjų metų užtikrina galimybę nemokamai papildyti elektromobilių baterijas šalies gyventojams ar atvykusiems svečiams ir užtikrina, kad elektromobilių vairuotojai turi galimybę VIENODOMIS ir aiškiomis sąlygomis prisijungti ir pasinaudoti tokia paslauga kekviename mieste. Todėl vairuojantys elektromobilį gali būti užtikrinti, kad kelionėje pristigę energijos, turės galimybę jos pasipildyti be atskirų procedūrų. Tokiu budu užtikrinama, kad skirtinguose miestuose vairuotojai nesusidurtų su skirtingomis taisyklėmis ar tvarka.

Įkrovimo stotelių tinklą valdanti sistema užtikrina duomenų teikimą ir prieigą savivaldybėms online“, prie duomenų bazės, leidžiančios greitai ir efektyviai gauti visą reikalingą informaciją apie elektromobilį ir taip užtikrinti nemokamą parkavimą tokioms transporto priemonėms, be papildomų administracinių išlaidų.

Deka, kartu su įranga įdiegiamos, įkrovimo valdymo ir priežiūros sistemos turime galimybę reaguoti į įrangos sutrikimus ypač greitai. Dažnu atvėju gedimai fiksuojami ir ištaisomi profilaktiškai, dar prieš Klientams pastebėjus įrangos sutrikimus. Išmanioji įkrovimo valdymo sistema užtikrina įrangos techninės būklės monitoringą ir galimybę mūsų personalui reaguoti nedelsiant.