Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Įkrovimo sistemos automobilių stovėjimo aikštelėse

Pastaruoju metu vis dažniau girdime apie elektra „varomą“ transportą, susilaukiantį vis didesnio susidomėjimo visame pasaulyje. Vis dažniau keliami ekologijos, automobilių sukeliamos taršos padarinių, senkančių naftos resursų ir panašūs klausimai, verčia priimti ryžtingus sprendimus. Viena iš prioritetinių krypčių - elektrinis transportas. Neatsiejama tema - elektromobilių infrastruktūros formavimas. Ko pasekoje elektromobilių ir jų infrastruktūros plėtra Europoje ir visame pasaulyje pastaruoju metu įgauna vis didesnį pagreitį.

Apie pokyčius automobilių pramonėje liudija ir didžiųjų automobilių gamintojų pareiškimai bei konkretūs rezultatai, - „į gatves išleidžiami“ elektrinės pavaros atstovai. Tokie žingsniai ir ateities planai demonstruoja „rytdienos“ transporto kryptį ir akivaizdų poreikį naujų rinkų susiformavimui.
„Žaliojo“ transporto judėjimas neaplenkia ir Lietuvos. Todėl kviečiame prisidėti kuriant įkrovimo stotelių tinkla ir būti tokio tinklo dalimi. Tapkite vienu iš pagrindinių elektroDegalinių operatoriumi.

Turime visą, tokio pobūdžio projektams reikalingą sertifikuotą įrangą, patirties vykdant įkrovimo stotelių įrengimo darbus Lietuvoje. Galime prisidėti įranga arba jos savikaina, kvalifikuotu personalu, kitais ištekliais. Numatomos galimybės apjungti Partnerių ir pavienių interesantų pajegumus bendrai iniciatyvai. Galimi investiciniai projektai.

Turimos techninės galimybės ir sukaupta patirtis sudaro sąlygas diegti išmanųjį įkrovimo tinklą su vartotojų indentifikavimo ir atsiskaitymo galimybėmis. Specialių vardinių RFID kortelių ir/arba mokomatų pagalba elektrinio transporto savininkui sukuriama galimybė įkrauti savo elektromobilį bei atlikti apmokėjimą už įkrovimą ir kitas, numatytas, paslaugas. Specializuota, visiškai saugi ir aukštą atsparumo laipsnį turinti įranga lengvai pritaikoma įmonių ir viešųjų įstaigų reikmėms. Įkrovimo stotelės gali ir bus įrengiamos prekybos centrų, verslo centrų stovėjimo aikštelėse, mokyklų ir universitetų automobilių stovėjimo aikštelėse, degalinėse, oro uostose, kavinėse, viešbučių teritorijose ir kituose objektuose.


Kviečiame pasisakyti visas suinteresuotas Šalis ir gauti potencialių Partnerių kontaktus, kitą naudingą informaciją. Skatiname bendros iniciatyvos galimybes atitinkamai sumažinant sąnaudas bei rizika - užtikrinti sklandų projektų vykdymą ir rezultatus.

Neturintiems intereso kurti įkrovimo tinklą, kviečiame pasirūpinti savo klientais.
Užsitikrinkite lyderio pozicijas, sulaukite išskirtinio dėmėsio - suteikite papildomų paskatų savo klientams pasirinkti Jus! Galimybė patogiai įkrauti savo elektromobilį Jūsų prekybos centro aikštelėje tiesiog apsipirkimo - laisvalaikio praleidimo metu, tikrai nudžiugintų ne vieną, tokio transporto savininką. Verslo centrų ar kitų įstaigų aikštelėje pastatyta įkrovimo stotelė akivaizdžiai demonstruotų pažangų požiūrį, pagarbą klientui bei paskatintų pas jus sugrįžti vėl.


Standartinė įkrovimo įranga gali atsipirkti jau pirmąjį pusmetį!

Kreipkitės dėl galimybės įrengti įkrovimo vietas Jūsų teritorijoje. Būkite vieni pirmųjų, savo klientams galinčių pasiūlyti elekrinių transporto priemonių įkrovos galimybę. Įgykite pranašumą ir užsitikrinkite dėmėsį!

Kvalifikuoti UAB „Elektromobiliai“ specialistai įrengs elektromobilių įkrovimo stotelę(es) nurodytose vietose, o žiniasklaida pasirūpins, kad toks Jūsų žingsnis neliktų nepastebėtas.

Dalyvaukite ir būkite pasiruošę jau šiandien, - žingsniu priekyje!