Elektromobiliai, įkrovimo stotelės, prekyba
 
 

Elektrinis furgonas - krovininis elektromobilis verslui

Be abejonės jau girdėjote apie galimybę perdaryti įprastą automobilį į elektrinį, taip ne tik atsisakant įprasto, vis brangstančio, kuro bet ir taupant kitų einamųjų išlaidų sąskaita, įprastai susidarančių remontuojant ar kitaip reguliariai prižiūrint (keičiant dylančias detales, alyvą...) turimą transportą su vidaus degimo varikliu.

UAB „Elektromobiliai“ besispecializuojanti automobilių perdaryme į elektromobilius - galinti pasiūlyti Jūsų automobilį perdaryti elektriniu ir atitinkamai sukaupusi patirtį tokiuose darbuose, žengia pirmyn ir skelbia apie kitą savo projektą. Perdarėme į elektrinį, forgoną VW „Crafte“ ir populiarųjį „Caddy“, jau spėjusius susilaukti verslo subjektų ir pavienių privačių asmenų susidomėjimo, transporto bandymų metu.

Kuris laikas intensyviai „kankinome“ šiuos elektrinukus, siekiant kiek galima labiau išmeginti ir įsitikinti jų patikimumu eksploatuojant įvairiomis sąlygomis. Elektromobiliai buvo naudojami įmonės reikmėms, kaip antai užsakymų, įrangos išvežiojimas, neplanuotos kelionės. Taip pat - specialūs važiavimai iš anksto žinomais maršrutais ir važiavimai atšiauriomis žiemos sąlygomis. Įsitikinus dėl tokių automobilių tinkamumo patikimai „tarnauti“ įmonės reikmėms - galime kalbėti apie galimybę savo Klientams pasiūlyti ir komercinio transporto elektrifikavimo paslaugą.

Elektromobilis Jūsų versle galėtų būti naudingas, kaip pigaus eksploatavimo transporto priemonė, nereikalaujanti rimtos priežiūros ir taip pat siūlanti mažesnes „kuro“ išlaidas. Tokį automobilį greitai paruošite važiavimui su specialia įkrovimo įranga arba dalinai papildysite baterijas trumpais prisijungimais bet kur, kur tik galima gauti elektros energijos. Pavyzdžiui, prie prekybos centrų, degalinėse, pietaujant - kavinėje, specializuotose įkrovimo aikštelėse ar kitur. Vos keliolikos minučių prisijungimas Jums leis nuvažiuoti papildomus kilometrus, o sunaudotos energijos kaina sieks vos litą, du arba - iki dešimties litų, pilno įkrovimo atvėju.

Krovininį elektromobilį visų pirma rekomenduotume verslui, kurio veikla tiesiogiai susijusi arba kasdien susiduria su užsakymų išvežiojimu mieste, siuntų, spaudos pristatymo ir panašiomis paslaugomis. Tokiu tikslu, intensyviai eksploatuojamas, elektromobilis atsipirktų per metus ir greičiau!Susiekite ir sužinokite kiek elektromobilis būtų naudingas Jūsų verslui.